بلاگ

نحوه وارد شدن به پیشخوان وردپرس

نحوه وارد شدن به پیشخوان وردپرس

همانطور که قبلا گفتیم وردپرس یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا است که بسیاری از وبسایت‌ها از آن استفاده می‌کنند. برای ورود به پیشخوان وردپرس، شما به یک نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید که باید این اطلاعات را از طراح سایت خود دریافت کنید و اگر خودتان سایت را ایجاد کرده اید این اطلاعات را در ابتدا ایجاد کرده اید. در این مقاله، به شما نحوه وارد شدن به پیشخوان وردپرس را به طور کامل آموزش خواهیم داد و شما در کمتر از 5 دقیقه میتوانید به راحتی وارد پیشخوان سایت وردپرسی خود شوید.

نحوه وارد شدن به پیشخوان وردپرس خیلی سریع

مرحله اول

در ابتدا و اولین مرحله ابتدا باید وارد صفحه ورود وردپرس را شوید. برای این کار، آدرس وبسایت خود را در مرورگر خود تایپ کنید و به آن مراجعه کنید. سپس “wp-admin/” را به آدرس وبسایت خود اضافه کنید. به عنوان مثال، اگر آدرس سایت شما “www.example.com” است، آدرس ورود به پیشخوان وردپرس به صورت “www.example.com/wp-admin” خواهد بود پس از ورود به صفحه ورود وردپرس بخش زیر را مشاهده خواهید کرد.

توجه کنید باید به جای www.example.com آدرس سایت خود را وارد کنید.

صفحه ورود وردپرس

مرحله دوم وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

هنگامی که صفحه ورود به پیشخوان وردپرس که مثل تصویر بالا میباشد را مشاهده کردید، شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید که در بالاتر نیز در این مورد توضیح دادیم در واقع شما باید نام کاربری و رمز عبوری را که در هنگام نصب وردپرس تعیین کرده‌اید در این قسمت وارد کنید و اگر خودتان سایت را ایجاد نکرده اید باید این اطلاعات را از طراح وب سایت خود دریافت کنید همچنین اگر سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود را از تیم ما انجام داده اید و ما سایتتان را طراحی کرده ایم، این اطلاعات بصورت کامل با توجه به روش انتخابیتان به شما ارائه شده است در نتیجه اطلاعات ورود خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

مرحله سوم وارد شدن به پیشخوان وردپرس

در مرحله سوم شما بعد از کلیک بر روی دکمه “ورود”، به پیشخوان وردپرس هدایت خواهید شد و میتوانید سایت خود را مدیریت کنید. شما می‌توانید از پیشخوان وردپرس عملیات مختلفی مانند ایجاد و ویرایش مطالب، تنظیمات وبسایت، نمایش آمار ،نصب افزونه و بسیاری از ویژگی‌های دیگر را انجام دهید.

نتیجه

در این مقاله نحوه وارد شدن به پیشخوان وردپرس را توضیح دادیم و ورود به پیشخوان وردپرس بسیار ساده است. شما فقط نیاز به نام کاربری و رمز عبور خود دارید. با ورود به پیشخوان، شما می‌توانید وبسایت خود را به آسانی مدیریت کنید و از قابلیت‌های مختلف وردپرس بهره‌برداری نمایید  هر سوالی درباره نحوه وارد شدن به پیشخوان وردپرس داشتید میتوانید با تیم تخصص ما تماس بگیرید و یا سوال خود را در بخش کامنت های همین مقاله بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *