قیمت طراحی سایت فروشگاهی وردپرس

هزینه و قیمت طراحی سایت فروشگاهی وردپرس

طراحی یک سایت فروشگاهی برای هر کسب و کاری امری بسیار حائز اهمیت است. با توجه به رونق روزافزون خرید آنلاین، داشتن یک فروشگاه آنلاین قدرتمند و حرفه‌ای امروزه ضروری شده است و یکی از مولفه های اصلی برای شروع یک فروشگاه آنلاین هزینه نهایی آن است با توجه به اینکه وردپرس از محبوبیت بالایی برخوردار است قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس را در این صفحه بطور کامل همراه با امکانات یک سایت فروشگاهی توضیح میدهیم ،همینطور قبل از شروع باید بگوییم ،با استفاده از خدمات ما میتوانید حتی با 990 هزار تومان صاحب یک سایت فروشگاهی حرفه ایی شوید .

حدود هزینه سایت فروشگاهی چقدر است؟

قیمت سایت فروشگاهی با وردپرس یک محدوده خاص ندارد اما شما میتوانید حتی با 990 هزار تومان نیز یک سایت فروشگاهی اختصاصی برای خود داشته باشید شاید بپرسید مگر میشود؟ بله تیم ما یعنی سایت فروشگاهی با تمرکز بر ارائه طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت همراه با امکانات حرفه ایی در پلن نقره ایی که اقتصادی ترین پلن در تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس میباشد برای شما یک سایت فروشگاهی آماده طراحی میکنیم،البته باید بگوییم در پلن های دیگر امکانات بیشتری نسبت نقره ایی وجود دارد که در ادامه 4 پلنمان به همراه امکانات و ویژگی های آنها توضیح میدهیم.

4 پلن قیمت سایت فروشگاهی

همانطور که گفتیم ما 4 پلن برای طراحی سایت فروشگاهی داریم که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند که در ادامه قیمت هر پلن را مشخص میکنیم و در بخش بعد با جزئیات ویژگی های هر کدام از پلن ها را توضیح میدهیم.

1.

پلن نقره ایی

قیمت پلن نقره ایی 990 هزار تومان است

2.

پلن طلایی

قیمت پلن الماس 2.850.000 تومان است 

3.

پلن الماس

قیمت پلن الماش 5.500.000 تومان میباشد

4.

پلن VIP

قیمت پلن VIP در حال حاضر 15 میلیون تومان است.

ویژگی های پلن ها و هزینه

در ادامه ویژگی هر پلن را توضیح میدهیم

پلن نقره ایی

تومان 990
  • 1

پلن طلایی

تومان 2850
  • 1

پلن الماس

تومان 5500
  • 1

پلن VIP

م تومان 15
  • 1

آیا وردپرس برای ساخت سایت فروشگاهی مناسب است؟

بله وردپرس صد در صد برای طراحی یک سایت فروشگاهی حرفه ایی مناسب است و یک پیشنهاد دارم بگذارید از یک منبع که بی طرف پاسخ دهد سوال کنیم

زمانی که از چت جی بی تی که یک هوش مصنوعی است و کاملا بی طرفانه این سوال را پرسیدیم به این صورت پاسخ داد:

“بله، وردپرس یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) برای طراحی و توسعه سایت‌های فروشگاهی است. با استفاده از افزونه‌ها و قالب‌های مناسب، شما می‌توانید یک فروشگاه آنلاین قدرتمند را با وردپرس ایجاد کنید.”

حتی میتوانید خودتان نیز این سوال را از چت جی بی تی بپرسید:)

و این جمله را هم من اضافه میکنم که قیمت سایت فروشگاهی با وردپرس بسیار مناسب است و با کمترین هزینه بهترین فروشگاه اینترنتی را خواهید داشت.

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس
دمو های سایت فروشگاهی وردپرسی

آیا شمادمو آماده دارید؟

بله ما دمو های آماده بسیار زیادی داریم که در زیر تعداد از آنها را قرار دادیم که مناسب هر شغلی دمو های متفاوتی جذابی داریم که با انتخاب هر کدام از آنها دقیقا همان دمو را برای شما نیز طراحی میکنیم و همینطور قیمت ها برای همه دمو ها به یک صورت است و پلن انتخابی شما مهم است و انتخاب هیچکدام از دمو ها رو هزینه تاثیر ندارد. 

سوالات متدوال

چقدر زمان میبرد تا سایت را طراحی کنید؟

زمان مورد نیاز برای ساخت سایت فروشگاهی در پلن های نقره ایی ،طلایی و الماس بین 2 تا 5 روز است و برای پلن vip حدودا 10 روز زمان میبرد تا طراحی کامل شود.

هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی دقیقا به اندازه قیمت های درج شده است؟

بله ،هیچ هزینه اضافه برای راه اندازی سایت فروشگاهی و طراحی پرداخت نمیکنید و دقیقا مبلغ پلنی را که انتخاب میکنید را پرداخت خواهید کرد.

آیا سایت ها در آینده قابلیت ارتقا دارند؟

بله در آینده هر ویژگی جدیدی که بخواهید را میتوانیم به سایت فروشگاهی شما اضافه کنیم و سایت شما را بروز کنیم.

آیا سایت هایی که طراحی میکنید ریسپانسیو هستند؟

بله تمامی سایت هایی که توسط تیم دانش بنیان سایت فروشگاهی طراحی میشوند کاملا ریسپانسیو هستند و این موضوع در تیم ما اهمیت زیادی دارد.

آیا سایت ها سئو استاندارد دارند؟

بله ما در زمان طراحی به سئو نیز اهیمت زیادی میدهیم و کاملا سایت ها را با سئو استاندارد طراحی میکنیم.

آیا شما میتوانید سایت من را مدیریت کنید؟

اگر سایت شما را ما طراحی کنیم شما میتوانید از خدمات مدیر و ادمین ما نیز استفاده کنید که در این خدمات نیازی نیست شما هیچ کاری در سایت انجام دهید و تمامی کار های سایت مانند اضافه کردن محصول ،ویرایش سایت و … توسط کارشناسان ما انجام میشود.

 

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی

اکر سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید یا سوالی درباره قیمت طراحی سایت فروشگاهی وردپرس دارید میتوانید اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و یا میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید یا در پیام رسان های تلگرام و واتساپ به شماره زیر پیام دهید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟